אודות אומינה
…החיים הם מסע, בכל רגע ורגע אנו חווים תהליכים המעצבים את הווייתנו המיוחדת. גופנו הוא הכלי להרפתקה מופלאה זו…
המסע שלי,שהחל באופן פרוע ומבולבל, הוביל אותי לאחר שנים של חיפושים לחיות אורח חיים אותו אני מכנה כיום – "חיים בתדר גבוה " ("High Vibe Lifestyle"). המסע היה מאתגר, והשיעור עמוק ועוצמתי.

היקום הציע לי חיים פרועים, ובתמימות של נערה בת 18 בחרתי ללכת עד הסוף.
עזבתי את ישראל בפעם הראשונה, טיילתי בעולם, פגשתי אנשים והפכתי לנערת מסיבות מקצועית. זוהי הייתה תקופה מלאה סיכונים וחסרת דאגות…
אחרי שלוש שנים, אורח חיים האינטנסיבי גבה את המחיר. מצאתי את עצמי מבולבלת, אבודה וחולה. מערכת העיכול שלי קרסה וסבלתי מהתקפות של כאב וחוסר יכולת לעכל כמעט כל סוג של מזון. זו הייתה התקופה הקשה בחיי. הבנתי שמשהו מהותי חייב להשתנות.
במשך שבע שנים חיפשתי דרכים שונות לריפוי. המסע התחיל עם יוגה, ויפסאנה, "ריקודים מקודשים" של גורדייף ושנים אינטנסיביות של לימודי "טאו שיאצו". התחברתי שוב לאדמה והרגשתי שתהליך הריפוי שלי מתחיל.

פריצת הדרך התרחשה ב-2004 בכפר ההוליסטי פאצ'מאמא בקוסטה ריקה. בחסד מופלא מצאתי עצמי בסדנת ניקוי גוף מרעלים . בהמשך לסדנה עברתי לתזונת "מזון חי" ("Raw Food") וחיי השתנו לתמיד: הכאב והמחסומים נעלמו, התקפות הכאב לעולם לא חזרו. אורח חיי השתנה לחלוטין וחוויתי תחושות מדהימות של הקלה ושחרור.
מוקסמת מעוצמת הריפוי הטבעי – שבו תמיד האמנתי וסוף סוף הצלחתי לממש – התאהבתי שוב בחיים.

התחלתי ללמוד ולחקור כל מידע אפשרי על תזונה, ניקוי וריפוי הגוף, שאבתי השראה ממומחים כמו דייויד וולף ,ד"ר גבריאל קנזס, שושנה הררי, ד"ר ג'וליאן מקייט, פטריק הולפורד ואחרים.
ב- 2011 סיימתי את לימודי ב"מכון לתזונה משולבת" ("Institute for Integrative Nutrition") בניו יורק, עם הסמכה כיועצת בריאות הוליסטית.

במשך 5 שנים ניהלתי והובלתי את המרכז לסדנאות ניקוי הגוף מרעלים בפאצ'אמאמא בקליניקה מקסימה באמצע היער. יצרתי תכנית ניקוי  המבוססת על שילוב מיוחד של יוגה, מיצי ירקות המכילים "מזונות על" ("סופרפוד"), צמחי מרפא, חוקנים וחינוך לתזונה נכונה. תכנית עוצמתית זו היוותה פתח לריפוי של מאות אנשים בכל שנה אשר הגיעו למרכז על מנת להתנקות ולהבריא מכל רחבי העולם.

לאחר 9 שנים של מגורים ביער הטרופי של קוסטה ריקה, חזרתי עם משפחתי בסוף שנת 2012 לישראל, נחושה לחלוק את הקסם של ניקוי הגוף והסופרפודס עם כמה שיותר אנשים.
בישראל אני מציעה יעוץ בריאות הוליסטי אישי ותומכת באנשים לשנות את תזונתם ואורח חייהם. לצד זה אני מעבירה קבוצות ניקוי גוף מרעלים וסדנאות תזונה וסופרפוד.
התשוקה לחלוק את חכמת הריפוי הטבעי עם כמה שיותר אנשים הובילה אותי ליצור את תכניות הניקוי והקורסים ללימוד מעמיק המופיעים באתר זה ואשר מכוונים כולם להנגיש את חכמת הריפוי הטבעי ולהפכה לזמינה ואפשרית לכל נפש.
באהבה גדולה אני מקבלת את היעוד שלי להתמיד בדרך הלמידה, לפעול להגברת המודעות לתזונה בריאה, לתמוך בתהליכי שינוי תודעה ולחלוק עם רבים ככל האפשר את חכמת הריפוי הטבעי.

אומינה מתרגלת יוגה

*אומינה היא בוגרת "המכון לתזונה משולבת" בניו יורק (Institute for Integrative Nutrition),עוסקת ולומדת רפואת צמחים מערבית, מורה ליוגה ומטפלת מוסמכת ע"י המרכז ל "טאו שיאטסו" ישראל. ניהלה והובילה במשך שנים את המרכז לניקוי גוף במרכז הטרנספורמציה "פאצ'ה-מאמא" שבקוסטה ריקה, לשם מגיעים מאות אנשים מכול העולם ,מידי שנה, לעבור תהליכי ריפויי והתחדשות. בשנים האחרונות מעבירה אומינה סדנאות ניקוי תזונה והתחדשות, גם בישראל.