תכנית ניקוי גוף Pure Life

תכנית ניקוי גוף ייחודית זאת הנה הדרך האופטימלית לעבור ניקוי גוף מרעלים בבית או במשרד כחלק משיגרת החיים היום יומית וללא הצורך לטפל בכל התעסקות הנדרשת לכך.
במסגרת התכנית תקבלו לצד הידע והתוכן האינטרנטי,  את כל המוצרים של תכנית ניקוי גוף – סלטים, מרק חי, שייקים ומיצים – בתוך צידנית, כל בוקר עם שליח ישירות אליכם הביתה או למשרד.

במה שונה תכנית ניקוי הגוף Pure Life מכל תכניות ניקוי הגוף האחרות?
100% אורגניזוהי קרוב לוודאי תכנית הניקוי האיכותית ביותר הזמינה. היא מבוססת כולה על פרות וירקות 100% אורגנים מובחרים אשר מוכנים ונסחטים עבורך מידי בוקר.

מחוזקת בסופרפוד – התכנית משלבת כמה מהסופרפוד ("מזונות על") העוצמתיים ביותר הנמצאים על הפלנטה שלנו. הם נועדו לדאוג לכך שלצד תהליך הניקוי יופעל גם תהליך של חיזוק והזנה עמוקים של הגוף. בין היתר משולבים בתפריט התכנית באופן יעודי הסופרפוד הבאים:
ספירולינה, כלורלה, מורינגה, עשב חיטה, פולן דבורים, אלוורה, פולי קקאו חיים, אסאי, גוג'י בריז, זרעי צ'יה ורבים אחרים.

פשוטה וזמינה– התכנית נבנתה במיוחד על מנת לאפשר לך לעבור את תהליך הניקוי בבית או במשרד מבלי כל התעסקות מיותרת ומבלי לעצור את שגרת החיים. אנו מכינים עבורך את כל מה שצריך ושולחים את זה אליך עם שליח, לבית או למשרד,בצידנית בכל יום עד שעה 10 בבוקר!
כל שנותר לך הוא לשתות את המיצים בהתאם לסדר יום המצורף לצידנית וליהנות מהדרך.

לימוד עמוק ואמיתי – במסגרת התכנית ישלח אליך ישירות למייל כל המידע והחומר כיצד להכין את הגוף לניקוי, כיצד לצאת ממנו ובעיקר – תפתח בפניך הגישה למרכז המנויים באתר המכיל קורסי עומק והדרכה ולימוד מעשיים (בוידאו-אודיו-טקסט) על תהליכי ניקוי הגוף, מערכת העיכול וכיצד לשלב סופרפוד בתזונה היום יומית שלנו.

הידע והניסיון של אומינה – כבוגרת ה"מכון לתזונה אינטגרטיבית" בניו יורק אומינה חיה ונושמת ניקוי גוף ותזונה בריאה. במהלך 10 השנים האחרונות היא הובילה מאות רבות של משתתפים מכל העולם לעבר חיים בריאים יותר באמצעות המרכז לניקוי הגוף בפאצאמאמה – קוסטה ריקה אותו ניהלה ובסדנאות צום מיצים אותם היא מעבירה בישראל. תכנית הניקוי והתפריט נבחנו ונבחרו בקפידה בהתבסס על הידע וניסיון הנצבר של אומינה והצוות בעשור האחרון.

היום שאחרי – הניקוי אולי מסתיים אבל הקסם רק מתחיל. לאחר הניקוי תפתח בפניך הדלת לעולם קסום של מזנות בריאים וסופר טעמים. אנו נלווה אותך ונספק לך את כל מה שצריך על מנת לגלות כמה טעים הוא המטבח החדש וכיצד הארוחות שלך ושל משפחתך יכולים להפוך לכלי עוצמתי לחיים בריאים קורנים ומלאי אנרגיה.

התכנית מוצעת בשלושה מסלולים :
ניקוי גוף קל – תכנית זו מתאימה למי שמתנסה בניקוי הגוף בפעם הראשונה ומי שמרגיש צורך בניקוי גוף המשלב אוכל.
התכנית כוללת שתיה יומית של 3 מיצי ירקות ופירות אורגניים המעושרים בסופרפוד (“מזונות על”), תרכיז ריפוי טבעי אורגני, שייק (סמודי) סופרפוד, סלט עלים ירוקים, מרק RAW טבעוני וקינוח RAW טבעוני.

ניקוי גוף בסיסי – תכנית ניקוי גוף בסיסי  הנה דרגת הביניים של תכניות הניקוי. היא מבוססת על שילוב של שתיית מיצים, שייק פירות אורגנים מעושר וסלט בריאות.
התכנית כוללת שתיה יומית של 4 מיצי ירקות ופירות אורגניים, המעושרים בסופרפוד (“מזונות על”), 2 שייקים מפירות אורגנים המעושרים בסופרפוד , תרכיז ריפוי טבעי אורגני וסלט עלים ירוקים.

ניקוי גוף עמוק – תכנית המבוססת על שתית מיצים בלבד ומומלצת לחפצים להעמיק ולמקסם את חווית ניקוי הגוף. 
התפריט היומי כולל שתיה יומית של 6 מיצים העשויים מפירות וירקות אורגניים טריים ומעושרים בסופרפוד (“מזונות על”) ו- 2 תמציות ריפוי טבעי אורגני.

כל מוצרי המזון של המסלול שבחרת עשויים ממזון אורגני טרי, מוכנים ונסחטים השכם כל בוקר, יגיעו אליכם מידי יום עם שליח מיוחד לפני השעה 10.00 בבוקר. המוצרים מגיעים כשהם ארוזים בבקבוקי זכוכית ממוחזרים ואריזות מתכלות, בצידנית רכה השומרת על הטמפרטורה.
למשלוחים מחוץ לתל אביב תתכן תוספת תשלום.

 

לחצו כאן למטה על המסלול המתאים לכם לפרטים נוספים והרשמה:

ניקוי גוף עמוק
ניקוי גוף בסיסי
ניקוי גוף קל
מיצי הניקוי
הצידנית והמיצים
מיצי התוכנית