מתוקים וממתקים בריאים
"שוקולד הוא אלוהי, משקה שמימי, הזיעה של הכוכבים, זרע החיוניות, הצוף האלוהי, משקה האלים, תרופת פלא לרפואה אוניברסלית." קבע ג'רונימו פיפרני לפני למעלה מ-200 שנה ואנחנו מסכימים לכל מילה.

לא תפגשו אדם שלא אוהב שוקולד. הקקאו יוצר שמחה ומעצים את האהבה לחיים. כילדים גדלנו על שוקולדים תעשייתים העשויים מפולי קקאו קלויים ומעובדים.
כואב לראות כיצד משתמשת תעשיית המזון בפולי הקקאו – המזון החי המזין ביותר שקיים בטבע- ליצירת מוצרים ללא שום ערכים תזונתיים ולרוב הרסניים.
בתהליך העיבוד התעשייתי הקונבנציונלי המינרלים והויטמינים הולכים לאיבוד ומאידך נוספים  סוכר מעובד, מוצרי חלב משומרים, חומרים מייצבים וחומרי טעם  על מנת לייצר "טעם של קקאו"…  כאשר אוכלים את פולי הקקאו האמיתיים אי אפשר לטעות, הלב מיד נפתח והפנים מחייכות. הגוף מקבל את מה שהוא אוהב ואת הטוב ביותר עבורו.
ברגע שתטעמו את הדבר האמיתי לא תוכלו לחזור לאכול את השוקולדים התעשייתים.

צעד אחר צעד, באופן ברור ופשוט, חושפת בפניכם אומינה את העולם הקסום והמענג של השוקולד האמיתי. זהו שוקולד חי אשר מוכן מפולי קקאו אשר לא עברו קלייה, פולים אשר אנו בוחרים ואוספים מחוות אורגניות משפחתיות למפעל קטן ומקסים בחוף הקריבי של קוסטה ריקה, שם הוא גדל פרא. במפעל אנו מייבשים אותם בחום נמוך באופן ששומר על כל ערכיהם התזונתיים.

הכנת שוקולד גולמי וחי ומתוקי סופרפוד בריאים הנה אומנות המתבצעת על טהרת רכיבים טבעיים בלבד ועל טהרת הטבעונות  (Raw Chocolate). הקקאו משתלב נהדר עם צמחים שונים, אגוזים, פירות וכמעט כל הסופרפודס האחרים. למעשה, זוהי הדרך הטובה ביותר לספיגת הערכים התזונתיים מהסופרפוד והספקתם אל תאי הגוף.

תוכלו ללמוד את האומנות הזאת בעצמכם בבית באמצעות קורס שוקולד ומתוקים בריאים  – אליו תוכלו להרשם כאןאו להצטרף לסדנת מתוקי סופר פוד – סדנא ישומית במטבח עם אומינה בה היא מדגימה ומכינה ביחד אתכם  מתכונים נבחרים. לחצו כאן לפרטים.

בכל אחת מהאפשרויות תקבלו הדרכות מפורטות לגבי היתרונות המרפאים של השוקולד ומתוקי הסופר פוד,  כיצד להכין ולהכניס את השוקולד האמיתי לחייכם, כיצד לשלב אותו עם הסופר פוד האחרים, כיצד לצרוך אותו על בסיס יום יומי כתחליף לקפה וכיצד  להכין מתכונים פשוטים וקלים של שוקולדים ,פטיפורים, משקאות קקאו ,עוגות וממתקים שילדיכם ישמחו לאכול ויעזור לכם לשמור על אורח חיים בריא ומלא אנרגיה.

בנוסף אנו מציעים לכם אפשרות ייחודית להזמין אליכם הביתה – לכל אירוע או מאורע מיוחד – מבחר של עוגות רואו, קינוחים, שוקולדים וחטיפי גורמה.
כולם אורגנים , חיים (Raw) מפוצצים בסופרפוד וטעימים יותר מכפי שתוכלו להעלות על דעתכם . לצפיה בתפריט לחצו כאן.

סדנת הכנת שוקולד ומתוקים בריאים
קורס הכנת שוקולדים ומתוקים בריאים