מה זה סופרפוד?
הסופרפוד – "מזונות העל" – הנם מזונות בעלי יכולות ריפוי והזנה רבות. הם סוג מזון עוצמתי ביותר – ככל הנראה , המרוכז והמזין ביותר בנמצא על פני כדור הארץ. מחקרים מצאו כי הם המזונות הבריאים, הטבעים והאיכותיים הקיימים כיום. ביכולתם של מזונות אלו לשפר סימפטומים של כמעט כל מחלה. ביכולתם לעודד את רמת האנרגיה והחיוניות בגופנו והם הבחירה האופטימלית לחיזוק המערכת החיסונית ולשיפור הבריאות הכללית. מזונות העל מגבירים את יצור הסרוטונין, מעוררים את המיניות ותומכים בניקוי רעלים מהגוף. הם מזינים את צרכי הגוף לחלבון, לוויטמינים, למינרלים ולחומצות שומן חיוניות. הם גם מהווים מקור מצוין לנוגדי חמצון, חומצות אמינו, אנזימים וקו- אנזימים וזהו רק קצה הקרחון…

למה כדאי לצרוך סופרפוד?
"מזונות העל" מזינים אותנו ברמה עמוקה ביותר. הם מאפשרים לנו לקבל יותר ערכים תזונתיים בפחות כמות מזון. הם מסייעים לאורך זמן להזין את המוח, העצמות, השרירים, העור, הציפורניים, הלב, הריאות, הכבד, הכליות , מערכת הרבייה, הלבלב ואת המערכת החיסונית. הם מאזנים ותומכים בשינוי תזונה לקויה לתזונה טבעית. היות ו"מזונות העל" הנם טבעיים, הם מספקים שפע של אלמנטים סינרגיסטים ופועלים בהרמוניה בגוף האדם באופן שהמדענים עדיין לא הבינו באופן מלא. 

"מזונות העל" טובים לא רק לבריאות האדם – הם גם תומכים בשמירה על האקולוגיה של כדור הארץ. צריכתם מעודדת חקלאות אורגנית ושימוש הולם באדמה. כשאנו ניזונים ממזונות העל האנרגיה בגופנו משתנה וכתוצאה מכך גם המחשבות ותשומת ליבנו. סביר להניח שבצריכת "מזונות על" לאורך זמן נקודת המבט לחיים ולטבע משתנה. העולם הופך לנגד עניינו למקום מדהים יותר מאי פעם וליבנו מתמלא בהערכה לבריאה. 

הגישה של "המכון לתזונה משולבת" גורסת כי הדרך הטובה ביותר להיגמל מהשתוקקות וחשקים למזון לא בריא, היא באמצעות הוספה של יותר מזון בריא לתזונה (במקום מאבק בהורדת המזונות הלא בריאים). כאשר אנו פועלים כך, תומכים המזונות הבריאים בשינוי הרגלי התזונה בצורה מאוזנת יותר. בהוספת "מזונות על" עוצמתיים אלו לתזונה, האדם מאבד באופן טבעי תשוקה למזונות לא בריאים. צריכת "מזונות על" היא נהדרת להגשמת מטרה זו. ארגנו את חייכם כך שמזונות בריאים אלו יהיו זמינים כל הזמן. 

כאשר תתחילו לצרוך "מזונות על" כחלק בלתי נפרד מהתזונה היומית יספוג גופכם כל כך הרבה ערכים תזונתיים כך שהתשוקה למזון מעובד ותעשייתי וכן אכילת יתר, יתחילו להתפוגג. "מזונות העל" הם שיפור עוצמתי וטעים מאין כמוהו לתזונתכם. בהדרגה תוכלו להבחין איזה מסוגי "מזונות העל" מהדהד בגופכם ונדרש לבריאותכם ולאורח חייכם ותתחילו לצרוך אותו, במינון נמוך, על בסיס יומי.

הכנסו אל "החנות לחיים בריאים" על מנת להכיר ולפגוש את משפחת הסופרפוד. 

"שחר חדש מפציע על עולם התזונה. פוטנציאל התזונה שלנו מדביק, סוף סוף, את הטכנולוגיה שלנו. התחבורה, התקשורת, המחשבים והידע המתרחב אודות תזונה, מאפשרים לנו גישה למוצרי מזון מדהימים, מרחבי הפלנטה, באופן שעד כה היה בלתי אפשרי או פשוט בלתי ידוע." 

דויד וולף סופרפודס 2009

 

אלו הם עשרת "מזונות העל" המועדפים של אומינה: