SUPERFOOD DETOX
.

סדנת הניקוי האינטרנטי של אומינה

ניקוי ואיזון הגוף

10 ימים של בריאות והתחדשות

יוצרים חוסן פיזי ומנטלי ומחזירים לגופנו את האנרגיה הפועמת, החדות, החיוניות ותחושת החיות!
6-15 לינואר

להרשמה מלאו הפרטים: 

*אני מאשר/ת קבלת מתכונים ותוכן שיווקי בדוא״ל/SMS מאומינה וידוע לי שאוכל להסיר עצמי בכל רגע

מהי סדנת ניקוי ואיזון הגוף האינטרנטי של אומינה?

למשך 10 ימים (6-15 לינואר) נתכנס יחדיו קבוצה של שוחרי בריאות אמיצים במטרה לחזק את מערכת החיסון שלנו, לאזן ולנקות את גופנו מרעלים ולפתח חוסן גופני ומנטלי שכה חשוב בימים אלו.

הקורס מבוסס על תהליך מובנה הכולל 6 מפגשי זום קבוצתיים ואישיים עם אומינה, ערכת ניקוי מבוססת סופרפוד אשר תשלח לביתך עם שליח, ותמיכה יומית במייל במהלך 10 ימי הניקוי.

הקורס אפקטיבי במיוחד לניקוי של רעלים, פרזיטים ובקטריות מזיקות ממערכת העיכול, הזנת הגוף, החזרת האנרגיה והחיוניות והקניית עוגנים בריאים לגוף חסין.

הליווי של אומינה והצוות כולל הדרכה מלאה לביצוע עצמי
 של ניקוי גוף עמוק ואפקטיבי כחלק משגרת היום יום והוא כולל:  

 הדרכה והתאמה אישית לתהליך, הדרכה מפורטת כיצד להכין את עצמכם ואת המטבח שלכם לניקוי הרעלים,  תפריט ומתכונים המבוססים על ערכת תערובות הסופרפוד שתקבלו, לימוד על ניקוי גוף ואורח חיים בריא וכיצד לצאת נכון מהתהליך ולשמור על מה שהושג גם ביום יום.

כל מה שצריך על מנת להשתתף הוא בלנדר!

אומינה קדמי - מומחית לניקוי רעלים באמצעות סופרפוד  

למה חשוב לנקות את הגוף מרעלים?

ריפוי

יותר מ-80% ממגוון המחלות המופיעות בגופנו נובעות משכבות הרעלים המצטברים בגוף. משקעי הרעלים הם המצע האידיאלי לבקטריה מזיקה, פרזיטים וקנדידה. הדם העובר דרך המעיים (שם מצטברות רוב שכבות הרעלים) נושא את הרעלים באמצעות מחזור הדם והם גורמים לגירוי בכל מקום בו הם עוברים. כך מתחילות להיווצר דלקות שקטות ברקמות הגוף אשר משפיעות על האדם ופוגעות בשלב הראשון באיברים החלשים יותר בגופו...

הבראה

ניקוי גוף מרעלים הינו השיטה העתיקה, החכמה והאפקטיבית ביותר לריפוי טבעי של גוף האדם.
תרבויות רבות, עוד משחר ההיסטוריה, טיפלו בעצמם ע”י טיהור הגוף. החל ממצרים ויוון העתיקה ועד היוגים שבהימליה.
גוף האדם הינו מערכת גאונית אשר מסוגלת לרפא את עצמה כמעט מכל מחלה ע”י תהליך ניקוי נכון. כיום מטפלים גם במחלות כרוניות וסרטן ע”י ניקוי רעלים עמוק...

הרזייה 

תהליך ניקוי הגוף מרעלים הוא מעין איתחול של המערכת. 
אם אתם בעלי משקל עודף ודיאטה המבוססת על מזון מתועש ודל בערכים תזונתיים, סביר שתרדו במשקל בערך חצי קילו ליום. אנו מאמינים כי תוכנית הניקוי היא הדרך הטובה ביותר לשנות הרגלי תזונה ואורח חיים. אם תמשיכו אחרי הניקוי לאכול אוכל בריא ומזין, לשמור על פעילות גופנית ואורח חיים מאוזן, המשקל העודף ימשיך לרדת..

מה כולל קורס?

ערכת ניקוי גוף מיוחדת

ערכה הכוללת 4 תערובות ניקוי + בקבוק חליטה תה + ספרון הדרכה. התערובות מסייעות ותומכות בניקוז הרעלים מהגוף ובכך מעצימות ומעמיקות את תהליך הניקוי.
ערכת התערובות תשלח אליך ישירות הביתה ללא כל עלות משלוח. 

לימוד מעמיק על התהליך 

במסגרת התכנית ישלח אליך ספרון הדרכה הכולל מתכונים ותפריטים והסבר על התהליך ודפי עבודה אישיים למילוי לאורך התהליך. בנוסף ישלחו אליך מידי יום במשך כל 10 ימי הניקוי מיילים אישיים אשר ידריכו אותך בשלב הספיציפי שלך בתהליך. 

ליווי אישי עם אומינה  

6 מפגשי ZOOM בני כשעה כל אחד (כולל מפגש אישי אחד על אחד לכל משתתף) בהם תדריך אותך אומינה צעד אחר כיצד להכין את הגוף לניקוי, כיצד לצאת ממנו וכן לימוד על תהליכי ניקוי הגוף, מערכת העיכול, כיצד לשלב סופרפוד ולשמור על מה שהשגנו גם ביום יום.

שלבי התהליך:  

שלב הכנת הגוף לניקוי והגמילה ממזונות ממכרים | 6-8 לינואר

שלב ההכנה נועד להכניס את הגוף למומנטום של הניקוי. בשלב זה אנו ניגמלים מהמזונות הממכרים והחומציים אשר אחראים למרבית הדלקות השקטות בגוף  (לחמים, מוצרי חלב, קפה, גלוטן לסוגיו, בשר, דגים ואלכוהול) ועוברים לתזונה עשירה המבוססת על דגנים, קטניות, פירות וירקות.

שלב הניקוי גוף עמוק  | 9-13 לינואר  

בשלב זה אנו עוברים לתפריט ניקוי מיוחד המבוסס על ערכת תערובות הניקוי שתקבלו. זהו תפריט המבוסס על שייק ירוק (פעמיים ביום) מרק ירקות ירוקים מנקים (פעמיים ביום) חליטות תה לניקוי כבד ואמבט מלחים אשר מסייע בניקוז רעלים מהעור ומרגיע את מערכת העצבים בסופו של כל יום.

שלב היציאה לאורח חיים בריא | 14-15  לינואר

שלב זה של התהליך כולל בדרך כלל תחושה נפלאה של בהירות, חיוניות וחדות כתוצאה מניקוז הרעלים מהגוף.  כעת קיימת חשיבות רבה ליציאה מדורגת מהתהליך לעבר תזונה רגילה. תקבלו תפריט יציאה מיוחד והדרכה כיצד לשמור על מה שהשגתם בתהליך.

תכנית המפגשים עם אומינה:

1

 מפגש ראשון  | 5 לינואר

ערב לפני תחילת הסדנה נפגש למפגש קבוצתי על חשיבות תהליך ניקוי הגוף, על עקרונות הריפוי הטבעי וכיצד ניתן למצות את מלוא הפוטנציאל מתהליך עומק זה. שאלות ותשובות.

2

 מפגש שני | 6 לינואר

 ביום הראשון לניקוי נקיים מפגש הדרכה שיתמקד במתכוני תפריט הניקוי, סדר היום והתנהלות התומכת בימים אלו. נלמד כיצד כדאי ניתן להתארגן ליום עבודה או יום מחוץ לבית ומהי פעילות גופנית מומלצת לימים אלו. שאלות ותשובות.

3

 מפגש שלישי | 8 לינואר 

 המפגש יכלול הרצאה על מערכת העיכול, כיצד תהליך האיזון וההבראה של מערכת העיכול משפיע על בריאות הגוף כולו. מהם הרעלים במצטברים בגוף וכיצד מערכות הגוף השונות מגיבות לתהליך הניקוי. שאלות ותשובות.

4

 מפגש רביעי | 13 לינואר

ביום האחרון של הניקוי העמוק יעסוק המפגש בלימוד על הזנה ןתזונה מאוזנת. נעמיק לתוך המשמעות של אבות המזון בתזונה היומיומית פחמימות, שומנים, חלבונים, מזון פרוביוטי, וסופרפוד. ונבין לעומק - מהי הזנה אמיתית ומלאה? שאלות ותשובות.

5

 מפגש חמישי | 51 לינואר  

 ביום העשירי והאחרון של הסדנה יכלול המפגש את סיכום התהליך. נלמד כיצד לבנות תפריט לאחר הניקוי שימשיך את תהליך ההבראה הפנימית ומהם עקרונות לירידה במשקל ותזונה בריאה. שאלות ותשובות.

6

 מפגש אישי | מועד המפגש לבחירתך

 כל אחד ממשתתפי הסדנה יוכל לתאם מפגש זום אישי עם אומינה (30 דקות) לבחירתו לאורך 10 ימי הניקוי.

עלות התכנית: 1100 ש"ח   

להרשמה ולצעד הראשון לחיים בריאים: 

*אני מאשר/ת קבלת מתכונים ותוכן שיווקי בדוא״ל/SMS מאומינה וידוע לי שאוכל להסיר עצמי בכל רגע

הבונוס של היום שאחרי:

הניקוי אולי מסתיים אבל הקסם רק מתחיל. לאחר הניקוי תפתח בפניך הדלת לעולם קסום של מזנות בריאים וסופר טעמים. בוגרי התכנית מצטרפים לקהילה שלנו של הבוחרים באורח חיים בריא במסגרתה נלווה אותך ונספק לך את כל מה שצריך על מנת לגלות כמה טעים הוא המטבח החדש וכיצד הארוחות שלך ושל משפחתך יכולים להפוך לכלי עוצמתי לחיים בריאים קורנים ומלאי אנרגיה.

משתתפי התכנית מספרים:

"...כשהתחלתי את ניקוי הרעלים הייתי מאוד סקפטית, גם לגבי היכולת שלי לעמוד בזה וגם לגבי התוצאות. היה לי תענוג אמיתי לשתות את המיצים (גם לאלו שפחות טעימים התמכרתי) ובסופם של ארבעה ימים הרגשתי קלילה אנרגטית ומאושרת!

אני ממליצה בחום על הניקוי גם למי שקשה לו מאוד כמוני ושלא מכיר עדיין דבר מהעולם המופלא הזה של אומינה ושל מזונות העל..." 

מירי מסיקה - זמרת ושחקנית

"...ניקוי הגוף עם אומינה היה תהליך פנומנלי! הרגשתי אנרגטית ומלאת חיים באופן לא ייאמן. חוויתי תחושה של בהירות עזה, מודעות וערנות ואני אסירת תודה שהשתתפתי בניקוי. אהבתי כמה קל היה לשלב אותו בחיים העמוסים.  התהליך היה עבורי מאוד אינטנסיבי ומחדש וכבר המלצתי עליו לעוד רבים אחרים...עשיתי כבר כמה ניקוי גוף בחיים שלי וזה של אומינה היה מתנה אמיתית......"

 ד"ר עליזה פרגמן - M.A, M.D רופאת משפחה

"...ניקוי גוף הוא תהליך מבורך של לתת לעצמנו התחלה חדשה. להיזכר שאפשר להרגיש שוב קלים ובריאים, שהגוף יודע לרפא את עצמו ולהזכיר לנו מה טוב לנו וכמה יכול להיות לנו טוב.
אומינה עושה את זה בנעימות אין קץ ומקצוענות אדירה. היא נותנת משמעות לצמד המילים "עוצמת הרכות". תענוג לעבור את זה עם קוסמת כמו אומינה.."
                                                       

שי אביבי 52 שחקן ומאסטר שף

"...הסדנה נפלאה, המינונים נכונים... אומינה מקסימה וקורנת ומלאת השראה באמת..
התכנית ברורה ומוגדרת ולכן קל לבצע אותה..."
                                 

דפנה  32 -אדריכלית

"...אהבתי מאוד את ההשקעה. האכפתיות, המקצועיות.
אני מרגישה שקיבלתי תמורה מלאה לכספי
תודה!!.."
                                      

אסנת פרייס 50 עצמאית

"...היתה אווירה טובה מאוד.
אומינה משרה ביטחון ותחושה בהיאמקצועית ומבינה את הדברים לעומקם.."                                        

               

מיכל שלגי שירה 42 -אדריכלית

 אודות אומינה

אומינה קדמי

אומינה היא ממובילי תנועת הסופרפוד בארץ ובעולם.
בוגרת “המכון לתזונה משולבת” בניו יורק (Institute for Integrative Nutrition),
עוסקת ולומדת רפואת צמחים מערבית. 
  ספרה  "סופרפוד - שער למטבח חדש" העוסק בתזונה טבעית ורפואה בדרך הטבע הפך רב מכר המנגיש את התזונה המבריאה לכל בית בישראל.  
 כבוגרת ה”מכון לתזונה אינטגרטיבית” בניו יורק אומינה חיה ונושמת ניקוי גוף ותזונה בריאה.
במהלך 10 השנים האחרונות היא הובילה מאות רבות של משתתפים מכל העולם לעבר חיים בריאים יותר באמצעות המרכז לניקוי הגוף בפאצאמאמה – קוסטה ריקה אותו ניהלה ובסדנאות צום מיצים אותם היא מעבירה בישראל. תכנית הניקוי והתפריט נבחנו ונבחרו בקפידה בהתבסס על הידע וניסיון הנצבר של אומינה והצוות בעשור האחרון.

עלות הקורס: 1100 ש"ח

 להזמנה ולצעד הראשון לחיים בריאים:

*אני מאשר/ת קבלת מתכונים ותוכן שיווקי בדוא״ל/SMS מאומינה וידוע לי שאוכל להסיר עצמי בכל רגע

עלות התכנית: 1100 ש"ח 

להזמנה ולצעד הראשון לחיים בריאים: 

*אני מאשר/ת קבלת מתכונים ותוכן שיווקי בדוא״ל/SMS מאומינה וידוע לי שאוכל להסיר עצמי בכל רגע

© כל הזכויות שמורות לאומינה סופרפוד 2022

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.