סדנת ניקוי רעלים
מספר פעמים בשנה, מציעה אומינה סדנאות ניקוי גוף וצום מיצים, מרוכזות לניקוי רעלים מהגוף.
הסדנאות מהוות הזדמנות נפלאה למעוניינים לעשות את הדרך לניקוי הגוף ולחיים בריאים, במסגרת קבוצה אינטימית, תומכת ומפרה ובהדרכה אישית צמודה של אומינה.

תכנית הסדנה כוללת 3-5 ימים של ניקוי גוף והתחדשות, בתהליך עמוק ומשמעותי, המאפשר אתחול פנימי מעמיק, השתחררות מהתמכרויות שונות, העלאת החיוניות והאנרגיה, השלת משקל מיותר וחיבור עמוק לגוף.
זהו כלי עוצמתי ביותר לריפוי ויצירת שינוי מהותי בחיים.

תהליך הניקוי מתחיל כשבוע לפני הסדנה, כאשר המשתתפים מקבלים לביתם תפריט הכנה הנועד לשחרר את הגוף מההתמכרויות השונות ולאפשר לתהליך הניקוי בסדנה להגיע לרבדים עמוקים ביותר של שחרור רעלים.

במהלך הסדנה נמצאים המשתתפים בצום מלא, מלבד שתיית מיצים הנסחטים מידי בוקר מירקות ופרות אורגנים ומעושרים בסופרפוד ("מזונות על").
המיצים נסחטים ללא סיבים במטרה לאפשר למערכת העיכול מנוחה מוחלטת במהלך ימי הצום.

למשתתפים מוצע שימוש עצמי בהדרותרפיה להעמקת התהליך, תרגול יוגה יומי, עבודה אנרגטית יומית עם מנחים מובילים, שימוש בצמחי מרפא, סופרפוד ייעודיים ובכלל זה מיץ פרי ה"נוני" (שהוא מרכיב עצמתי לניקוי רעלים פרזיטים וקנדידה. קרא עוד..) והדרכה מעשית ותאורטית מאת אומינה וצוות הסדנה.משתתפים כותבים: 

"אחרי הסדנה הבנתי שאני לא יכול להיפרד. שכחתי שלא שתיתי קפה שלושה ימים ומאז אגב – עבר כבר כמעט חודש – הפסקתי לגמרי עם הרוטינה הזאת שהייתה חלק ממני במשך שנים. אומינה פתחה לי חריץ – בהתחלה בעטתי בדלת אבל אז אני פתחתי חלון ועפתי. וירדתי במשקל. והתאהבתי.…"

דב נבוןשחקןhttps://

"…ניקוי גוף הוא תהליך מבורך של לתת לעצמנו התחלה חדשה. להיזכר שאפשר להרגיש שוב קלים ובריאים, שהגוף יודע לרפא את עצמו ולהזכיר לנו מה טוב לנו וכמה יכול להיות לנו טוב. אומינה עושה את זה בנעימות אין קץ ומקצוענות אדירה. היא נותנת משמעות לצמד המילים "עוצמת הרכות". תענוג לעבור את זה עם קוסמת כמו אומינה.."

שי אביבישחקן ומאסטר שף

"ניקוי הגוף עם אומינה היה תהליך פנומנלי! הרגשתי אנרגטית ומלאת חיים באופן לא ייאמן. חוויתי תחושה של בהירות עזה, מודעות וערנות ואני אסירת תודה שהשתתפתי בניקוי. אהבתי כמה קל היה לשלב אותו בחיים העמוסים.  התהליך היה עבורי מאוד אינטנסיבי ומחדש וכבר המלצתי עליו לעוד רבים אחרים…עשיתי כבר כמה ניקוי גוף בחיים שלי וזה של אומינה היה מתנה אמיתית...…"

ד"ר עליזה פרגמן M.A, M.D רופאת משפחה

"…כשהתחלתי את ניקוי הרעלים הייתי מאוד סקפטית, גם לגבי היכולת שלי לעמוד בזה וגם לגבי התוצאות. היה לי תענוג אמיתי לשתות את המיצים (גם לאלו שפחות טעימים התמכרתי) ובסופם של ארבעה ימים הרגשתי קלילה אנרגטית ומאושרת!
אני ממליצה בחום על הניקוי גם למי שקשה לו מאוד כמוני ושלא מכיר עדיין דבר מהעולם המופלא הזה של אומינה ושל מזונות העל..."

מירי מסיקהזמרת

הסדנה כוללת:

 • תרגול יוגה יומי יעודי

  אימון יוגה עמוק (המתאים גם למתחילים) בן שעה וחצי המיועד לתמיכה וחיזוק מערכת העיכול ותהליך סילוק הרעלים מבגוף

 • שתיית מיצי ירקות 100% אורגנים מעושרים במזונות העוצמתיים שבפלנטה

  כל נמיצים שלנו הנם 100% אורגנים. הם נסחטים במקום ומעושרים בסופרפוד וצמחי מרפא

 • הרצאה יומית בנושאי ניקוי רעלים, תזונה מאוזנת ועולם הסופרפוד

  עם הדרכה מעשית ותאורטית

 • הידרותרפיה

  חוקנים פעמיים ביום לניקוי עמוק ומלא של הגוף (אופציה)

 • מעגלי שיתוף הכוונה והדרכה

  בהם המשתתפים חולקים את התהליך

 • הקניית כלים מעשיים לחיי היום יום

  מידי יום מבצעת אומינה הדגמה כיצד לשלב את הסופרפוד בחיי היום יום באמצעות הכנת שייק סופרפוד

 • חוברות הדרכה אישית לכל משתתף

   • חוברת הסדנה הכוללת את תפריטי מיצי הניקוי, הדרכה לתזונה מאוזנת וחומר לימודי על תהליך ניקוי הגוף מרעלים
   • הדרכה אינטרנטית כיצד לצאת מהצום
   • 3 חוברות הדרכה מתנה שיעזרו לך לסגל אורח חיים בריא בחיי היום יום :
    חוברות "מתכונים למטבח החדש" , "SUPERFOOD SMOOTHIES" ו- "אחרי ניקוי גוף – הצעד הבא"
 • מפגש יעוץ אישי עם אומינה לאחר הסדנה לוודא הטמעה של התהליך

  לצד ההכוונה במהלך הסדנה זכאי כל משתתף בסדנה לשיחת יעוץ והכוונה אישית עם אומינה (בשווי של 250 ש"ח) כשבועיים לאחר תום תהליך הניקוי על מנת לוודא ולתמוך באינטגרציה של מה שהושג  בחיי היום יום.

 • קורס "מטבח הסופרפוד"

  הקורס המלא בו מלמדת אומינה מגלה את סודות המטבח הבריא ומלמדת כיצד להכין בקלי קלות מנות גורמה מהמזונות הטובים ביותר שעל כדור הארץ (שווי הקורס 170 ש"ח)