סודות המטבח הבריא
אין דרך אחרת לומר זאת – בשורת המטבח החדש, שהגיעה על כנפי תנועת הסופרפוד והרואו-פוד, אל תוך המיינסטרים, היא לא פחות מאשר מהפכה .
מדובר בשינוי פורץ דרך בכל מה שחשבנו שאנו יודעים על תזונה .

בסופה של הדרך, מדובר בשינוי כמעט בכל אספקט הקשור למטבח שלנו – החל מרשתות המזון בהם נבחר לרכוש את המזון שלנו, דרך סוג המוצרים אותם נבחר להכניס למטבח, דפוסי הבישול במטבח, תכולת המקרר והמזווה, ציוד ואבזור במטבח, כמות האוכל שאנו אוכלים, וכמובן התפריט היומי שלנו. לא מדובר בטרנד או אופנה חולפת, אלא בשינוי תפיסה אמיתי .
אולם הבשורה הלא פחות מרעננת, היא בעובדה שלא נדרש כאן שום שינוי קיצוני אשר דורש מכם להחליף, מהיום למחר, את כל מה שאתם מכירים ואוהבים. במטבח החדש אנו לא עוסקים ב"מה לא" או במה שאסור לאכול או אסור להכניס הביתה. אין כאן מאבק או מלחמה. לחליפין אנו עוסקים ב"מה כן", מה אפשר וכדאי להוסיף לתזונה שלכם כדי לשדרג אותה, והכל מתוך חדווה, הנאה, וסקרנות גילוי מרגשת. ברגע שתתחילו לשלב בתזונה הקיימת שלכם, ולו בצעד הקטן ביותר, אלמנטים ומוצרים מהמטבח החדש, יחלו לנשור מכם, אט אט ובהדרגה, דפוסי אכילה ישנים, ותמצאו עצמכם עומדים נפעמים על מול עולם חדש שהשפעתו חורגת הרבה מעבר לגבולות המטבח שלכם.

צעד אחר צעד , באופן ברור ופשוט , חושפת בפניכם אומינה את סודות המטבח החדש. תוכלו לבחור בקורס מטבח הסופרפוד אם תבחרו ללמוד לעומק את עקרונות המטבח החדש ולצלול עמוק לתוך העולם החדש המסקרן והמלהיב הזה או בקורס שוקולד ומתוקים בריאים אם תרצו ללמוד להכין בעצמכם מתוקים בריאים וסופר טעימים אשר יותירו אתכם פעורי פה (תרתי משמע..).

בכל אחת מהקורסים המופיעים כאן למטה, תקבלו הדרכות מפורטות –  מה לקנות, כיצד להכין את עצמכם ואת המטבח שלכם, ידע מעמיק על מוצרים חדשים והשפעתם, עקרונות ושיטות עבודה במטבח החדש, ומתכונים פשוטים וקלים להכנה של מזון בריא וסופר טעים אשר יעזור לכם לשמור על אורח חיים בריא ומלא אנרגיה שלכם ושל בני משפחתכם.
תוכלו לעבור את הקורס בבית, במועד המתאים והנוח לכם לבד, עם בן או בת הזוג וגם לבחור להצטרף לסדנת סופר פוד – סדנה יישומית במטבח עם אומינה בה היא מדגימה ומכינה ביחד אתכם מתכונים נבחרים. בסדנה תוכלו לחוות על גופם את השפעתם המרוממת של הסופרפודס, ולצאת עם מידע שימושי ויעיל כיצד להתחיל להשתמש בו על בסיס יומי.

קורס שוקולד ומתוקים בריאים
קורס מטבח הסופרפוד